Kübra Tuygun

Kübra Tuygun

Benim serüvenim çok uzun, çok yorucu, zaman zaman üzücü ve isyan ediciydi.Ta ki Sayın Suna Basmacı ile yolum karşılaşıncaya kadar.
17 Nisan’da başladı dokunuşları bize. Başlangıçta ümidim yoktu arada yaşadığımız sıkıntı ile de pekişti. Bir kaç gün önce davranış bozukluğunu gözlemledim. O gün o kadar kötüydüm ki Suna Hanım görüşmek istedi seansımız arasında. Odada kızımı da yanımıza aldık konuştuk, biraz rahatlamıştım. Benim bile hatırlamadığım sayısız doktora götürdüm kızımı. Her defasında yeni umuttu. Çevremdeki dostlarımdan bak şurada şu var, hemen randevu alıp koşa koşa götürüyordum kızımı, bıkmadan usanmadan. Çok yorgundum, çaresiz, kafam netten çıkmıyordu. Hala daha da araştırıp yeni bilgiler öğreniyorum:)
Geçen hafta özel ders takviyemiz berbat geçmişti. Tamam dedim. Bu öğretmende bizi bırakacak.
Bana kendisini tavsiye eden öğretmenimizin desteği ile her seferindeki olumsuz düşüncelerimin yerini olumlu düşünce almıştı. En başta öğretmenimizin de çabasını ve esirgemediği desteği için sonsuz teşekkür ederim.
Sabır evet sabırlı ve istikrarlı olmam lazımdı. Ama 8.5 yıldır süre gelen sorunları her yeni güne bir önceki günü katlayarak devam ettirmek sabrımı çok zorlayıcıydı. Kızım için her düşüncemde sabret lütfen diyordum. Ta ki bu haftaki öğretmenimizin kızımdaki değişikliği bildirene kadar. İnanamıyordum rüya gibiydi söyledikleri. Defalarca aynı şeyleri sordum. Ciddi misiniz hocam dedim sayısızca:))
Seansımızın devam ettiği gün içim içime sığmıyordu. Suna Hanım seanstaydı. Suna Hanım’dan önce Didem hanım’la paylaştım. Suna hanıma söylerken içimdeki sevinç tarifsizdi. Çocuk gibiydim.
Şimdi Suna hanım nerelerdeydiniz siz sorusunu soruyorum kendime.
Mucize bu..
İnanması güç, dokunuşuyla yeni bir çocuk, aslında olması gereken özlemini çektiğimdi. Annecim hadii demediğim bir sabah yaşadım bu sabah.
Yeni bir program kararı aldım. Artık biliyorum ki bu mucize kadın beni daha da şaşırtacak.
Bazen Uzman  gibi değil bir anne, bir ablam gibi hissediyorum.
Size ve ekibinize teşekkür bile az kalır. Canım benim dokunmanla hayatımız değişti ve değişecek…Yolun çok başındayım henüz, yine de bu değişiklik bile bir sonraki seansımı heyecanla beklememe sebep.
Yüzümü güldürensin.
Saygılar…. (Diğer yorum için TIKLAYINIZ.)

İletişim Formunu Doldurun Biz Sizi Arayalım...

Call Now Button