Hizmetler

ONLINE TERAPİ

ONLINE TERAPİ

Online terapi, İnternet ortamında Skype aracılığı ile terapist-danışan arasında birebir olarak karşılıklı yazışarak veya konuşarak yapılan bilimselliği kanıtlanmış bir terapi yöntemidir.

          Problemlerinizden dolayı psikolojik danışmana gitmekten ve yüz yüze konuşmaktan çekiniyor olmanız durumunda, sorunlarınızı içinize atmanız sizi psikolojik açıdan olumsuz etkileyecek bir sürece doğru götürebilir. Bu gibi durumlarda çözümsüz değilsiniz, online terapi yöntemi bulunmaktadır.

      İdem Online terapi hizmeti öncelikle yurtdışında yaşayan ailelere psikolojik danışmanlık hizmeti sunmak amacıyla geliştirilmiştir. Ayrıca online terapi, İstanbul veya ülke dışında yaşıyorsanız, yoğun bir iş hayatınız varsa  ya da Ataşehir’ deki  merkezimize ulaşımınız güç ise sizin için doğru bir uygulama olacaktır.

            Online terapi seçenekleri, probleminizin genel olarak içeriği, ücret ve randevu için İDEM’le  iletişime geçilmesi gerekmektedir. Randevuların en az 24 saat öncesinden alınması ve bu ön görüşmelerin terapi seansı öncesinde yapılması, terapi seansından en yüksek verimi almanız açısından önemlidir.

Yurt İçi̇ Online Terapi̇

            Günümüz internet çağında online yurt içi terapi ile terapi hizmeti gören birçok danışan bulunmaktadır. Online psikolojik danışmanlık bir uzmanın internet ortamında danışanın sorularına cevap vermesi ve psikolojik destekle olmaktadır. Görüntülü olarak yapılan terapilerde oldukça iyi sonuçlar elde edilmekte, danışan kendi ev ortamında terapi hizmetine daha kolay cevap vermektedir.

            Zaman sorunu yaşayan veya cinsel konularda yardım almaya tereddüt eden, bedensel engeli bulunan ve bekleme odalarında seans sırası beklemek istemeyenlerin sıklıkla başvurduğu bir yöntemdir. Çocuk terapisi, ergen psikoljisi ve sınav kaygıları, cinsel terapiler, evlilik öncesi psikolojik danışmanlık, gebelik ve doğum sonrası psikolojisi ve koçluk konularında danışmanlık hizmeti isteyen kişilere online terapi yapılmaktadır.

online terapi

online terapi

Yurt Dışı Online Terapi̇

            Yurt dışında bulunup kendi memleketinden kendi dilini bilen bir uzmandan destek almak için başvurulan yurt dışı online terapi yönteminde, internet ortamında görüntülü destek verilmektedir. Bireysel veya çift olarak ta terapi alabilen danışanlar, daha rahat olan ev ortamlarında psikolojik destek alarak sorunları ile baş etmeyi öğrenmektedir.

            Karşılıklı iletişimin sağlandığı online terapide, cinsel sorunlardan gebelik ve doğum sonrasına, çocuk psikolojisinden ergen ve yetişkin psikolojisine kadar her konuda destek verilmektedir. İstenilen zamanda ve yerde yardım alma kolaylığı sağlayan online yurt dışı terapi ile terapistin ayağına gitmeden ve bekleme odalarında strese girmeden terapi hizmeti almak mümkün olmaktadır. Böylece danışan daha rahat bir ortamda dilediği saatlerde seanslara katılabilecektir.

Bu konuda İDEM hesabına mail göndermeniz ya da telefonla bizi aramanız yeterli olacaktır.

Başvuru için e-posta: [email protected] 

Tel: +90 532 329 0074

Skype programını yüklemek için TIKLAYIN

Psiko-onkoloji sayfası için TIKLAYINIZ.

İletişim Formunu Doldurun Biz Sizi Arayalım...

Call Now Button